Extol Premium PTW 80

• , zakúpené v ZEMO

• Kvalitné prevedenie

splana čo som očakaval

• , zakúpené v OK market

Splna vsetko co potrebujem ;-)

Typ zváračky
polyfúzne
Vstupné napätie
230 V
1 kg
Príkon
800 W

Polyfúzna zváračka plastových rúr - 800W EXTOL PREMIUM PTW 80: zváračka je vhodná na zváranie plastových potrubí od 16 do 32 mm je vybavená presnou elektronickou regulačnou teplotou a systémom rýchleho druhého štartu používa sa na zváranie vsetkych termoplastov používaných pri montáži plastových potrubí (napr. PP-R, PE, PP, PVDF) pracovné plochy nástavcov sú vybavené antiadhéznym materiálom výborne vykonaný trnový model s výkonom 800W a regulátorom / vypínačom, pomocou ktoreho je možné nastaviť potrebnúteplotu podľa trubice materiálu súčasti dodávky sú štyri nadstavce s teflónovou antiadhéznou úpravou na priemer trubíc 16, 20, 25 a 32 mm, ktore umožňuj široké použitie pomocou zreteľných indikátorov okamžite vidíte, či je nástroj v sieti a či je ohrievaný na požadovanú teplotu súčasťou dodávky je praktický plechový kufor, ktory uľahčí dopravu a ochranu prístrojov nástavce je možné zakúpiť jednotlivo

Technické parametre:

• príkon: 800 W
  • regulátor teploty: 0 - 300 ° C
  • párové nástavce: 16, 20, 25, 32 mm
  • hmotnosť: 1 kg

• , zakúpené v ZEMO

• Kvalitné prevedenie
  • Zváračka na plast Extol Premium PTW 80 je podľa hodnotení veľmi obľubená nielen na Heuréke aj aj v iných eshopoch. Má sl...

Zobraziť celú recenziu na dobryporadca.sk

splana čo som očakaval

• , zakúpené v OK market

Splna vsetko co potrebujem ;-)

• , zakúpené v ZEPA

• Nemá časovač
    • Mohol by mať ešte jeden 1/2 zoll nastavec namiesto tých ostatných

Na domace použitie postačujúce.

• , zakúpené v HEJ.sk

• Dostupná cena s dobrou kvalitou
    • Hľadal som takýto produkt a tento ma najviac oslovil

Výrobok mal výhodnú cenu
    Práca s produktom je dobrá
    Výrobok používam pre domáce občasné účely
    Výrobok odporúčam

• , zakúpené v MADMAT

• - pre hoby využitie cenovo prijateľný
    • - splňuje očakávanie
    • - doterajšia spokojnosť s výrobkami Extol
    • - prijal by som presnejšie označenie pre nastavenie teploty
    • - pomerne malý plechový kufrík (nezmestia sa k zváračke dokupované nožnice)

Spokojný z nákupom aj výrobkom.

• , zakúpené v HEJ.sk

• jednoduchá obsluha
    • neviem o negatívach produktu

odporúčam

• , zakúpené v RR náradie

• Pracoval som s ním 8 hodín bez vypínania prístroja, teplota regulácie sa vypínala automaticky, svetelná signalizácia fungovala, časy nahrievania plastových dielov som dodržiaval podľa návodu a spoľahlivo po nahriatí a zlepení držali. Pracoval som s priemermy rúr PN20 a 25. Pre moju potrebu prístroj vyhovuje
    • Pre produkt som sa rozhodol z dôvodu kde určitú úlohu hrala aj cena.
    • Kufrík by mal riešiť miesto pre uvevnenie nahrievacích telies, poprípade aj miesto pre nožnice, ohraňovač hrán, teflonovu niť

Mojim nárokom na občasné požitie prístroj oproti predraženým značkám vyhovuje.

• , zakúpené v MADMAT

• vsetko ok