GÜDE 160 GC

Nakúpil som to, čo som potreboval;
    Výrobok používam k úplnej mojej spokojnosti;
    Za kúpu výrobku ma už pochválili aj moji kamaráti;
    Výrobok funguje bez chyby;
    Nabudúce budem kupovať podobné (ponúkané) výrobky u Vás.

• , zakúpené v AkcioveNaradie.sk

• podla ocakavania

vsetko funguje ako ma

Typ zváračky
invertorové
Max. zvárací prúd
160 A

Usmernený invertorový zvárací prístroj s rozsahom zváracieho prúdu 20-160 A, určený pre zváranie obaľovanými elektródami Ø 1,6-4,0 mm (MMA) alebo wolframovými elektródami v ochrannej atmosfére argónu (TIG). Kombinácia vysokého výkonu pri nízkom odbere elektrického prúdu a malej vlastnej hmotnosti invertora. Funkcia Hot-Start (dokonalé zapálenie zváracieho oblúka) / Anti-Stick (eliminuje možnosť prilepenia elektródy) / Arc-Force (automatické riadenie dynamiky a stabilizácia elektrického oblúka), chladiaci ventilátor, ochrana proti tepelnému preťaženiu.

• Vybavenie: zvárací kábel s držiakom elektródy a zemniaci kábel so svorkou (bajonetové prípojky DINSE 9), ochranný zváračský štít so sklom DIN 11, kladivo na strusku s oceľovou kefou, ramenný popruh.
  • Voliteľné príslušenstvo: horák pre WIG zváranie (obj.číslo 41690).
  • Prípojka: 230 V~50 Hz
  • Elektródy: 1,6-4,0 mm
  • Max. príkon: 5,6 kVA (60 %)
  • Min. poistka: 16 A
  • Napätie pri chode naprázdno: 80 V
  • Doporučená hrúbka materiálu: 0,8 – 15,0 mm/WIG 0,5 - 2,0 mm
  • Max. zvárací prúd: 160 A
  • Regulačný rozsah: 20-160 A
  • Doba zapnutia pri max. prúde: 160 A ~ 20 %, 90 A ~ 100 % , 100 A ~ 60 %                                                       Trieda izolácie: H Typ ochrany: IP 21 S
  • Hmotnosť: 8 kg

Nakúpil som to, čo som potreboval;
    Výrobok používam k úplnej mojej spokojnosti;
    Za kúpu výrobku ma už pochválili aj moji kamaráti;
    Výrobok funguje bez chyby;
    Nabudúce budem kupovať podobné (ponúkané) výrobky u Vás.

• , zakúpené v AkcioveNaradie.sk

• podla ocakavania