Solution IGBT 140

199 €
Na sklade
Doporučená ponuka TECH SOLUTION s. r. o.

Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 791 recenziíĎalšie informácie

• skusal som zvarat zatial zvara vyborne nelepi zvara
  • , zakúpené v www.ajtech.sk

Ešte som neskúšal

• , zakúpené v AkcioveNaradie.sk

• Funkčnosť invertoru som vyskúšal, podrobné skúsenosti zatiaľ ešte nemám.

Typ zvárania
Vstupné napätie
230 V
Rozmery
440 x 215 x 330 mm

Rada zváracích invertorov SOLUTION IGBT je pre zváranie obalenými elektródami a TIG so zapálením škrtom s moderným príťažlivých dizajnom. Zváračky pokrývajú väčšinu požiadaviek na ľahké a stredne ťažké práce. Sú ideálnym riešením pre profesionálnych zváračov i domácich majstrov, ktorí požadujú dobre zvárajúcu, spoľahlivú zváračku s jednoduchou obsluhou.

Sú vybavené digitálnym prístrojom na zobrazovanie nastaveného zváracieho prúdu.

• Vlastnosti a vybavenie: majú vynikajúce zápalné a výborné zváracie vlastnosti, automatickú tepelnú ochranu proti preťaženiu so svetelnou signalizáciou
  • Použitie: pokrýva väčšinu zváracích požiadaviek pre ľahké a stredne ťažké zváracie práce, profesionálne a hobby. Majú široké použitie v sektoroch strojárstvo, stavebníctvo, poľnohospodárstvo a inštalatérstvo v dielňach, na údržbe i na montáži. Pre nízku spotrebu elektrickej energie a možnosť pripojenia na domáce zásuvkové obvody sú vhodné i na vykonávanie domácich remeselných prác.

Sú určené hlavne tam kde sa kladie dôraz na vysokú kvalitu a výkon za priaznivú cenu.

Na sklade • 1 variant100 % • 66 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v zvaracka.eu

• skusal som zvarat zatial zvara vyborne nelepi zvara
  • , zakúpené v www.ajtech.sk

Ešte som neskúšal

• , zakúpené v AkcioveNaradie.sk

• Funkčnosť invertoru som vyskúšal, podrobné skúsenosti zatiaľ ešte nemám.
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant100 % • 66 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v Predajzvaraciek

• zvaracka je mala s dobrym vykonom a peknym vzhladom

• ľahké zapálenie oblúka
    • stabilita horenia
    • výborný zaťažovateľ
    • prierez zváracích káblov 25 mm2
    • digitálne nastavenie zváracieho prúdu
    • v sete ponúkaná kukla: 1/30000s, čistý prierez 10x4,5cm, 4 senzory

Vo zváraní som čistý amatér. Potreboval som zváračku na bežné práce okolo domu. Rozhodoval som sa medzi Gama Omicron 166 a týmto typom. V prospech Solution IGBT 140 hovoril prierez káblov - 25 mm2, kvalitnejšia kukla (1/30000s, prierez 10x4,5cm, 4 senzory), a funkcia ARC FORCE (optimalizácia horenia oblúka). V niektorých parametroch je uvádzaná aj u Gamy, ale podľa všetkého túto funkciu nemá.
    S rutilkami zvára táto zváračka doslova sama. A tom som zváral po prvýkrát. S bázickými to chce trochu cvik. Ventilátor je tichý. Malým bonusom boli v sete aj zváracie rukavice. Bez problémov som zváral aj s 15m predlžovačkou. Zváračka splnila moje očakávania, odporúčam ju aj ostatným.

• Funguje, zvara. Uvidime casom, ked bude mat za sebou aspon 300 elektrod
    • Nic

Spokojnosg

• Dobra cena.

Kvalita za rozumnu cenu.

• , zakúpené v Predajzvaraciek

• zváračka má vyhovujúce parametre pre moje potreby
    • je osadená tranzistormi s IGBT čo je predpoklad vysokej účinnosti zváračky
    • zváracie káble majú prierez 25mm2

zváračku som si vybral pre pekný vzhľad, bohaté príslušenstvo, dobré parametre
    zváračku som zatiaľ odskúšal s rutilovými elektródami splnila moje očakávanie
    produkt odporúčam i ostatným