HECHT 1816

160 A
Vstupné napätie
230 V

• , zakúpené v TPD.sk

Ja jsem tento produkt objednal pro kamarada, ale ja mam tu jistou zvarecku uz asi rok a jsem s ni velice spokojen.

Tento produkt nam jeste neprisel.
    MALL.SK

Vážený zákazník,

ďakujeme za Váš nákup na MALL.SK. Týmto e-mailom potvrdzujme, že sme v poriadku prijali Vašu objednávku a zasielame upresňujúce informácie.
    Objednávka č. 102097421
    Prijaté: 03.05.2018 14:25
    Spôsob platby: Platba pri prevzatí
    Cena celkom: 154,89 €

Adresa pre doručenie:

Fakturačná adresa:

Zásielka č. 1

Dátum doručenia: 07.05.2018 – 10.05.2018

Záväzný termín doručenia Vám bude potvrdený e-mailom.
    Doručenie na adresu prebehne nasledujúci pracovný deň po odovzdaní tovaru dopravcovi, dátum Vám oznámime e-mailom a SMS správou.

Objednaný tovar v zásielke:
    Názov produktu Cena
    1 × Optex Digitálny detektor kovu, dreva a AC vedenia DET-06 18,90 €
    1 × Hecht Invertorová zváračka 1816 134,99 €
    Kuriér DPD 0,00 €
    Poplatky za platbu 1,00 €
    Cena za zásielku: (vrátane dopravy a DPH) 154,89 €

Vážení zákazníci, všetky naše pobočky budú v utorok 01.05. a 08.05.2018, z dôvodu štátnych sviatkov, zatvorené. Ďakujeme za pochopenie.
    Prevádzkovateľ obchodu:

Internet Mall Slovakia, s.r.o.
    Galvaniho 6
    821 04 Bratislava

IČ: 35950226
    DIČ: SK2022043584

Ešte raz ďakujeme za Váš nákup na MALL.SK a prajeme príjemný deň.

S priateľským pozdravom

Zákaznícky servis MALL.SK

Tento e-mail je generovaný automaticky, prosím neodpovedajte naň.
    MALL.SK – internetová nákupná galéria
    www.mall.sk | Zákaznícka linka

• Dobrý invertor aj pre zvárača laika. Ľahký , skladný, šikovný .
    • trochu krátke zváracie káble - mohli byť dlhšie

Invertor HECHT 1816 splnil moje požiadavky na ľahký, skladný a šikovný invertor na občasné zváranie. Nie som žiaden profi zvárač no pri tomto type zváračky konečne vyzerajú moje zvary ako majú. Prúd je nastaviteľný do 160 A čo bohato prevyšuje moje nároky. Jediné mínus dávam krátkym zváracím káblom, mohli byť aspoň o polovicu dlhšie . Nákup môžem iba doporučiť .

Typ zváračky

Vlastnosti zváračky:

Technológia IGBT

HOT START – pre jednoduchšie zapálenie elektródy

ANTISTICK – zabránenie prilepeniu elektródy

V.R.D – bezpečné napätie v pokojnom stave

ARC FORCE – stabilizácia oblúku

Nadprúdová ochrana

Ochrana proti prehriatiu

Ochrana proti podpätiu Ľahká invertorová zváračka vhodná pre práce okolo domu alebo v dielňach. Aby bola práca ešte jednoduchšia, je invertor vybavený funkciami Auto Hot-start pre jednoduchšie zapálenie oblúka a Anti-stick pre zníženie rizika prilepenia elektródy. S pohodlným držadlom a hmotnosťou iba 5 kg zváračku ľahko prenesiete kamkoľvek. Pomocou potenciometra je možné nastaviť zvárací prúd od 20 do 160 A, zváracie napätie je 26,4 V, napätie naprázdno je 60 V. Vstupná kapacita je 6 KVA. Napájanie je zo štandardnej elektrickej siete 230V / 50 Hz. Zváračka je vybavená kontrolkami poruchy a prehriatia, ochranou proti prepätiu, podpätiu, nadprúdu, prehriatiu a automatickou kompenzáciou proti kolísaniu sieťového napätia. Priemer zváracích elektród je 1 - 4 mm.

Nastavený zvárací prúd musí byť obmedzený vzhľadom na maximálne zaťaženie siete alebo predlžovacích káblov, do ktorých je prístroj pripojený. Zvárací prúd je preto nutné nastaviť tak, aby príkon prístroja neprekročil hodnotu ističa elektrického rozvodu a zároveň neprekročil maximálne povolené hodnoty všetkých súčastí siete, do ktorej je zariadenie pripojené.

Súčasťou zváračky je kábel so zemniacou svorkou, kábel s držiakom elektród, drôtená kefa s kladivkom a imbusový kľúč a box pre prepravu alebo uskladnenie. Ochranný zvárací štít nie je súčasťou dodávky, je nutné ho samostatne dokúpiť. Vhodným môže byť niektorý z odporúčaného príslušenstva.

• , zakúpené v TPD.sk

Tento produkt nam jeste neprisel.
    MALL.SK

Adresa pre doručenie:

Fakturačná adresa:

Zásielka č. 1

Dátum doručenia: 07.05.2018 – 10.05.2018

Záväzný termín doručenia Vám bude potvrdený e-mailom.

Objednaný tovar v zásielke:
    Názov produktu Cena
    1 × Optex Digitálny detektor kovu, dreva a AC vedenia DET-06 18,90 €
    1 × Hecht Invertorová zváračka 1816 134,99 €
    Kuriér DPD 0,00 €
    Poplatky za platbu 1,00 €
    Cena za zásielku: (vrátane dopravy a DPH) 154,89 €

Prevádzkovateľ obchodu:

Internet Mall Slovakia, s.r.o.
    Galvaniho 6
    821 04 Bratislava

IČ: 35950226
    DIČ: SK2022043584

Ešte raz ďakujeme za Váš nákup na MALL.SK a prajeme príjemný deň.

S priateľským pozdravom

Zákaznícky servis MALL.SK

Tento e-mail je generovaný automaticky, prosím neodpovedajte naň.
    MALL.SK – internetová nákupná galéria
    www.mall.sk | Zákaznícka linka

• dobrý pomocník pre domáceho kutila, zvára pekne
    • tie káble sú krátke...

tu by som chcel upozorniť, že zvaračku treba pripájať, ked už cez predlžovák, tak min o priereze vodičov 2,5 mm2, takže ked predlžovak tak jedine 2,5mm2, inak pri použití predlžovakov tenších dochádza po zapálení obluku hned k prilepeniu, alebo zhasnutiu obluku, a celkovo je potom zvaranie nepravidelne z dôvodu velkeho poklesu napatia a aj zvaracieho prudu, čo ma nepriaznivý vplyv na zvaranie. pri použití správneho predlžovaku(treba ho mať rozvinutý,a nie v klbku)zvaračka zvara pekne naprosta spokojnosť. samozrejme treba suche elektrody, prípadne ak su vo vlhku tak presušiť. Takže s vyrobkom som spokojný.

• Dobrý invertor aj pre zvárača laika. Ľahký , skladný, šikovný .
    • trochu krátke zváracie káble - mohli byť dlhšie

• rozumná cena

• Dobrý pomer cena a kvalita.Ideálna na takéto domáce zváranie,
    • a hlavne je to český výrobok.
    • Dosť krátke káble.kostra má iba 1m,a druhý s kliešťami iba 1,5m.
    • Časom ich asi predĺžim.

Dobrá zváračka za krásny peniaz. Zvára lepšie ako trafozváračka a je oveľa ľahšia.Uvidím ako sa osvedčí časom.
    Určite odporúčam.