Scheppach WSE900

Typ zváračky
invertorové

• , zakúpené v IBO.sk

po rozbaleni balika bolo všetko ako bolo opisane prislušenstvo zvaracia kukla nestoji za nič po skladani mi praskla kladivko na strusku nepouživam je slabe postačuje mi male kladivko na oklepanie struski zvaračka kable su dost dlhe je lahka manipulacia a dobre sa zvara je to jkvela zvaračka skvelo odporučam

• super za taku cenu

• Mala a lahka
    • Antistick je bud slabý, alebo ziadny

Typ zváračky
invertorové

zváračka • použitie v garáži, dielni, okolo domu • rozsah zváracieho prúdu 20 až 160 A • trojica zváracích elektród • kábel s uzemňovacími kliešťami • kladivko na trosku s drôtenou kefou • ochranný štít • ochrana so svetelnou signalizáciou • účinné chladenie • 3 pracovné režimy Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• mala, lahka.... uplne v pohode na domace pouzitie. Spolahlivo zvara aj masiv, mam ju asi 3 roky a dokonca aj ten lacny drziak elektrod vydrzal asi dva roky. Za 15 € som vymenil za kvalitnejsi a funguje bezchybne. Pri kvalitnych elektrodach a hlavne suchych, funguje aj antistick uplne v pohode. Doporucujem pre domacich majstrov a zaciatocnikov.
    • stit, kladivko na strusku no comment.... nic podstatne
  • , zakúpené v IBO.sk

• Antistick je bud slabý, alebo ziadny
  • , zakúpené v HOBBY-Németh

• Zvara pekne.
  • , zakúpené v Vozako.sk

Výborná kvalita dobrá cena všetko príslušenstvo

• , zakúpené v Zvaracky-Obchod.sk

• S normálnou elektródou chytí oblúk aj manták.
    • Dlhé káble
    • Estetický zvar

Kúpil som to pre hobby použitie. Pomer cena/výkon je slušný. Milo ma prekvapilo, ako to funguje. Predpokladám, že znesie aj väčšiu záťaž.

• Krasne zvara, je lahky, kable su hrube a profesionalne. Siroke spektrum nastavenia. MAX 160A po dobu 3 min.. pri 80A mozete zvarat bez prestavky

Zvaracku som si kupil ako pomocnika do garaze. Samozrejme ze sa s tym treba naucit robit :) ale tak .. cvik robi majstra. Kupil som si k tomu Rutilove elektrody.. ale myslim si ze radsej si pojdem kupit bazicke lebo tieto dost lepia.. ked dam viac A tak potom uz tavi material :( .. na pantiky sa mi osvedcili 2jky rutilky a 70-80A. Ale ako hovorim treba skusat :)

• Vykon
    • Spracovanie
    • Hmostnost

Nie som profesional ale len "kutil" a nikdy som nezvaral. Neveril som velmi recenziam ze zvaracka zvara sama ale po tyzdni aktivneho pouzivania musim uznat ze naozaj zvaracka zvara skoro sama.
    Ci pouzijete rutilove alebo bazicke elektrody je to jedno a zavaracka sa s tym pekne vysporiada. Krasne chyta obluk. Zvaral som s nou od tenkeho plechy az po jakel hruby cca 8mm a uplne v pohode.
    Jedine co by som vytkol je celkom je ze pridavane kladivko a drotenou kefou nestoji za nic a po tyzdni sa rozpadlo. Avsak to je jediny negativny detail.

Veľmi dobre zvára. Výborná pre domáceho majstra. Zatiaľ som spokojný.