Solution MIG/MMA 180

Solution MIG/MMA 180 Solution MMA MIG 180 je multifunkčný invertor, ktorý sa stal veľmi oblúbeným na Slovenskom trhu. Jeho veľkou výhodou sú: malé rozmery, nízka hmotnosť...
425 €

230 V
Rozmery
320 x 400 x 530 mm

• , zakúpené v zvaracka.eu

• že vám dodajú len podávacie ložisko na zvárací drôt 0,8 a 1 mm. Možnosť zváračky zvárací drôt od 0,6 do 1 mm

• fakt výkonný stroj
    • prevedenie stroja mi maximálne sadlo, ľahko sa nastavuje a ovláda
    • stroj je vyrobený z kvalitných materiálov, nemôžem tomu nič vytknúť.
    • vyhovuje mi aj jeho rozmer a hlavne váha. Predtým som mal už také dosť staré transformátorové, nemotorné co čko. Vidno že toto je už minimálne 5 kategórií inde... Žiaľ, doba napreduje. Asi som sa mohol rozhýbať ku kúpe skorej :)

• Výborná cena.

230 V
Rozmery
320 x 400 x 530 mm

Solution MIG/MMA 180

Solution MMA MIG 180 je multifunkčný invertor, ktorý sa stal veľmi oblúbeným na Slovenskom trhu. Jeho veľkou výhodou sú: malé rozmery, nízka hmotnosť (ideálne na prenášanie), vysoký výkon, všestranné využitie. Je možné s ním zvárať metódou MMA (elektródou) a  MIG - COčko (s plynom alebo bez plynu - trubičkovým drôtom). Na prednom panely možnosť nastaviť: metódu zvárania, Ampére, Volty, posuv drôtu. Je vybavený eurokoncovkou a kvalitným ventilátorom, ktorý zabezpečuje dobré chladenie stroja. Ani pri veľkom zaťažení sa stroj nepriehrieva. Možnosť použitia 5kg cievky. Ľudia si ho obľúbili aj preto, že nevyhadzuje ističe pri plnom zaťažení, ako lacné zváračky.

Má funkcie:

HOT START - jednoduché zapálenie oblúka

ARC FORCE - optimalizuje stabilné horenie oblúka

ANTI STICK - proti pritaveniu elektródy

Použitie: domáce dielne, autoservisy, klamiarske a údržbárske dielne, výroba konštrukcií, pre svoju malú váhu aj pre práce vo výškach.

BONUS NAVYŠE:

Váha 11,5 kg

Rozmer 320x400x530

• fakt výkonný stroj
    • prevedenie stroja mi maximálne sadlo, ľahko sa nastavuje a ovláda
    • stroj je vyrobený z kvalitných materiálov, nemôžem tomu nič vytknúť.

• Výborná cena.

• Odporúčam ešte pred používaním rozobrať horák a veľmi dobre zaizolovať nekvalitné káblové spojky, ktoré sú na spúšťacie tlačítko, lebo sa to po čase určite vyskratuje a už viac nevysúva drôt. Nestilol som si minúť ani prvý 5 kg kotúč, keď sa mi to stalo. Výrobca záruku neuznal, ževraj to bola moja chyba!Za opravu som zaplatil 80e. Inak zvára dobre.

zatial velmi dobre

• , zakúpené v zvaracka.eu

Až na to že pri prvom dodaní nefungovala tak ako ma ta druha už funguje perfektne. Výmena kus za kus perfektné.

• dve zváračky v jednom
    • ľahká na prenášanie
    • káble súčasťou balenia

Kúpil som si ju hlavne pre zváranie CO plynom, to že je tam možnosť zvárať elektródou je len plus.
    COčka zvára krásne. Neprská a hlavne jednoduché nastavenie, čiže mi neprepaľuje tenké plechy.
    Najhrubší plech som zváral 7 mm jokel a nebol s ňou žiadny problém. Možno by zvládla aj hrubší, ale neskúšal som.
    Veľkú výhodu má aj odnímateľný horák, ľahko sa vymieňa bovden. Kladka je kovová, čiže nechlpí drôt ako u lacných plastových.
    Chladenie je výkonné. Zváral som celý deň skoro v kuse a vôbec mi nevypla, čiže som si pekne spravil za deň robotu, ktorú som si pripravoval týždeň.
    Ja určite odporúčam, ale to hovorím za seba.

• ???
    • ???

Ake máte skúsenosti stouto zváračko? Ako zvára a jaká to je kvalita? Poprosim o recenzie. Dakujem